Majówka w Paniówkach 2012 cz.1

Ta galeria zawiera 63 zdjęć.

Autor: Tomasz Szołtysek

Wybór zdjęć z festynu rodzinnego, który miał miejsce 5. maja 2012 roku w Parku Joanny w Paniówkach. Część pierwsza zawiera relację z występów uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach.

2 Replies to “Majówka w Paniówkach 2012 cz.1”

  1. Jestem głęboko poruszona wspaniałymi zdjęciami z Tej majówki! Niestety nie uczestniczyłam w Tym święcie, gdyż nie byłam w tym czasie w Paniówkach, aczkolwiek mam głęboki sentyment do miejsca mego urodzenia i dzieciństwa! Teraz od wielu lat mieszkam w Gliwicach, ale jestem pełna uznania dla organizatorów Tej imprezy, a także dla mieszkańców Tej pięknej i prężnie rozwijającej się miejscowości, którzy tworzą wspaniałą subkulturę, są bardzo ze sobą zżyci i niezwykle aktywni w każdej dziedzinie życia wsi! Wyrażam swoje uznanie i mam nadzieję, że uda mi się wziąć aktywny udział w następnej imprezie o podobnym charakterze, o ile organizatorzy dopuszczają udział osób zaprzyjaźnionych, które aktualnie nie mieszkają już w Paniówkach!

    1. Cieszę się, że podobają się Pani te zdjęcia. Na naszą majówkę może przyjść każdy, serdecznie zapraszamy! :) Następna już w tym roku ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.