Dzień Zdrowia w Gierałtowicach

Spotkajmy się dla zdrowia!

W imieniu organizatorów z Inicjatywy dla Gierałtowic oraz Gminy Gierałtowice zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Zdrowia w Gierałtowicach, który odbędzie się 23 maja 2026 r. o godz. 12:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gierałtowicach.

To idealna okazja, żeby zadbać o siebie i swoich bliskich:

  • badania i konsultacje specjalistyczne w atrakcyjnych, obniżonych cenach
  • porady ekspertów
  • strefa zdrowego stylu życia
  • aktywności dla dzieci i dorosłych

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje, w tym dmuchańce i świetna zabawa!

Coś dla ciała i podniebienia:

  • pyszne wyroby od naszego KGW
  • woda z beczkowozu
  • quizy, konkursy i niespodzianki z nagrodami

Dodatkowo: Dzień Zdrowia będzie finałem wspólnego marszu nordic walking! Uczestnicy wyruszą z czterech sołectw gminy, a ich celem będzie właśnie nasze wydarzenie.

Przyjdź z rodziną i znajomymi – spędźmy ten dzień razem, w dobrej atmosferze i z myślą o zdrowiu.
Bo zdrowie zaczyna się od spotkania!

Więcej szczegółów jest publikowanych na bieżąco na stronie Inicjatywy dla Gierałtowic na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.