Serdecznie Zapraszamy na Festiwal Kołocza!
Już 30 sierpnia w Parku Joanny w Paniówkach kolejna edycja Festiwalu Kołocza.
Zaczynamy o 15.30!
Program wydarzenia:
- 15:30 – Orkiestra Dęta OSP Przyszowice
- 16:10 – Otwarcie
- 16:15 – Występ laureatów konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej KLANG
- 16:40 – Występ chórów gminnych i zespołu wokalnego Colorato
- 18:00 – Larmodzieje
- 18:45 – Arkadia Band
- 19:35 – Roszak Show
- 20:50 – DJ Sebastian Mierzwa
Festiwal poprowadzi Izolda Czmok – redaktorka, prezenterka TVP Katowice
Od 16:30 do 18:30 gry i zabawy sportowe dla dzieci
Akademii Górnika Zabrze i Klubu Sportów Walki DOJANG.
Ponadto czekać na was będą:
- pyszny kołocz
- lokalne pyszności
- muzyka na żywo i występy chórów
- strefa sportu
- dmuchańce, zabawy i animacje dla najmłodszych
Do zobaczenia!