Ważna informacja dot. wywozu odpadów

Gmina Gierałtowice przekazuje ważną informację dot. wywozu odpadów:

Nastąpiła zmiana (korekta) podziału terenu Gminy na części, z których odbierane są odpady komunalne. W związku z tą korektą pomiędzy grudniowym wywozem odpadów segregowanych w sołectwie Paniówki, a wywozem styczniowym będzie 7 tygodniowa przerwa. W związku z tym faktem prosimy o zaopatrzenie się – w razie potrzeby – w dodatkowe puste worki przeznaczone na odpady segregowane. Worki są dostępne u sołtysa lub w Referacie Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Gierałtowicach.

Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji mobilnej Gminy Gierałtowice (dostępnej na Androida tutaj i na iOS tutaj), w której dostępny jest m.in. kalendarz wywozu odpadów. Aplikacja przypomni o terminie odbioru poszczególnych rodzajów odpadów i powiadomi o aktualnościach związanych z tą tematyką.

W związku z tym, iż dokonano korekty podziału Gminy na części, z których odbierane są odpady komunalne w poszczególnych dniach, osoby które już korzystają z aplikacji prosimy o sprawdzenie i zaktualizowanie wyboru części gminy, z której pobierane są odpady.


Harmonogram wywozu odpadów na rok 2020 można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.